Турагенція пропонує відпочинок. Ліцензія АВ №349801 Сб, 4 грудня 2021 р.
На головну
 

«Арій. Броди-Тур»

UAENPLDE
www.Tour.Brody.Lviv.UA UA EN PL DE

Тури Європою
Автобусні тури Європою

Тури на море
Тури на море


Це є...
Документи

        Вибрано: "Броди"

Екскурсія „Броди – Підгірці – Золочів – Унів – Броди”

210 км, м. Броди

Екскурсія „Броди – Підгірці – Золочів – Унів – Броди”

Протяжність маршруту – 158 км, тип – автобусний.

Вихідний пункт – м.Броди.

с. Підгірці. Учасники екскурсії оглянуть Підгорецький замок-палац, що споруджувався в ХVІІ ст. як резиденція коронного гетьмана Речі Посполитої Станіслава Конєцпольського. Недалеко від замку знаходиться літописне городище Пліснесько. Учасники екскурсії побачать курганний могильник Х ст., оглянути добре збережені вали, рови та центральну частину-дитинець одного з найбільших за площею міст Київської Русі, а також оглянуть діючий Василіанський монастир – архітектурну пам’ятку кінця ХVІІ ст., в якому зберігається чудотворна ікона Матері Божої.

м. Золочів. Огляд Золочівського замку. Замок в Золочеві збудований в 1635-1636 рр. і відносився до помість польської королівської родини Соб’єських. Привертає увагу монументальністю своєї архітектури, високими валами з бастіонами і сторожовими вежами. Також учасники екскурсії відвідають Китайський палац, який знаходиться на території замку і в якому зараз знаходиться музей східних культур.

Унівський монастир. Учасники екскурсії оглянутьУнівський монастир – одне з найстаріших відпустових місць в Україні. Унів це місце масового паломництва. Сюди приходять, щоб поклонитися чудотворній іконі Пресвятої Богородиці Пам‘ятка – унікальний твір оборонної архітектури.

Прибуття в м. Броди.
Матеріали сайту захищені законодавством України про авторське право.
«Арій. Броди-Тур»:   tour.brody gmail.com   •   Регіон - Львів: Україна, Львівська обл., м.Броди   •   © AM 2008