Турагенція пропонує відпочинок. Ліцензія АВ №349801 Пн, 25 жовтня 2021 р.
На головну
 

«Арій. Броди-Тур»

UAENPLDE
www.Tour.Brody.Lviv.UA UA EN PL DE

Тури Європою
Автобусні тури Європою

Тури на море
Тури на море


Це є...
Документи

Екскурсія "Броди - Підкамінь - Почаїв - Кременець - Броди"

167 км, м. Броди

Протяжність маршруту - 167 км, тип - автобусний.

Вихідний пункт - м.Броди.

смт. Підкамінь. Учасники екскурсії побачать Підкамінський "Камінь" - унікальну пам'ятку природи у вигляді стовпа висотою більше 16 м. З давніх часів вона привертала до себе увагу місцевого населення як витвір надприродної сили; цікавими для огляду будуть печери, розташовані неподалік "Каменя".

Наступним пунктом маршруту є Домініканський оборонний монастир XVII-XVIII ст. на горі "Рожаниця" . В давні часи він вважався однією з найбільших святинь римо-католицької церкви на території Речі Посполитої. У монастирі можна побачити копію відомої у 18 ст. чудотворної ікони Матері Божої Підкамінської, біля якої засвідчені багаточисленні випадки зцілення віруючих від різних недуг

Присутні оглянуть мальовничу навколишню місцевість, а в гарну погоду вдалині зможуть побачити Святоуспенську Почаївську Лавру.

м. Почаїв, де учасники екскурсії оглянуть храмовий комплекс Святоуспенської лаври - всесвітньовідомої пам'ятки історії та архітектури. Почаївський православний монастир славиться чудотворною іконою Матері Божої. В ньому зберігається також відтиск на камені стопи Діви-Марії з "Божої гори". Присутні матимуть змогу подивитися храмові споруди, центральну Успенську церкву (Обов'язковою вимогою для осіб жіночої статі є наявність хустини для накриття голови !!!), мощі св. Йова Почаївського, дізнаються про історію лаври.

"Божа гора". Урочище "Божа гора" широковідоме серед християнського люду як місце паломництва. За переказами, саме там відбулося з'явлення Почаївської Матері Божої. Кожного року це місце відвідують десятки тисяч віруючих-християн не тільки з України, а й з-за її меж. Присутні оглянуть печеру монаха-відлюдника, місце, де відбулося з'явлення Матері Божої, матимуть змогу покуштувати прохолодної освяченої води з колодязя.

м. Кременець - батьківщина відомого польського поета Юліуша Словацького. Екскурсійна група відвідає г. Бонну, на вершині якої збереглися залишки колись могутнього Кременецького замку. В період Київської русі це була одна з найсильніших давньоруських фортець, яку не змогли здобути монголо-татарські орди хана Батия. Присутні матимуть змогу оглянути архітектурні пам'ятки Кременця, подивитися експозицію Кременецького краєзнавчого музею.

Кінцевий пункт - м. Броди

У маршруті можливі зміни за бажанням учасників екскурсії.


Вартість екскурсії - 48 грн з особи при групі 40 осіб;

68 грн з особи при групі 18 осіб.


У вартість включено:
- автобусне обслуговування ;
- супровід гіда;
- екскурсії відповідно до програми;
- вхідні квитки у замки та музеї.


У вартість не включено:
- проживання в готелі;
- харчування.
Матеріали сайту захищені законодавством України про авторське право.
«Арій. Броди-Тур»:   tour.brody gmail.com   •   Регіон - Львів: Україна, Львівська обл., м.Броди   •   © AM 2008