Турагенція пропонує відпочинок. Ліцензія АВ №349801 Сб, 29 січня 2022 р.
На головну
 

«Арій. Броди-Тур»

UAENPLDE
www.Tour.Brody.Lviv.UA UA EN PL DE

Тури Європою
Автобусні тури Європою

Тури на море
Тури на море


Це є...
Документи


Туристична фірма «Арій» знаходиться у старовинному місті Броди. Його вигідне географічне розташування дозволяє нам зустріти туристів у будь-якому куточку Західної України. «Арій» співпрацює із найкращими туроператорами України та світу.

Разом з нами Ви побачите найкрасивіші місця Львівської області та Західної України. Ми пропонуємо відпочинок у Карпатах та Криму, подорожі країнами Європи, Азії, Середземномор’я, тури до Єгипту та Туреччини. Ми підберемо та прорахуємо найкращі маршрути відповідно до Вашого замовлення, а також - допоможемо з вибором та організацією відпочинку саме для Вас!

В Бродах можна розташуватися у вишуканому новому ***готелі "Європа" який відповідає своїй назві і розташований у центрі міста з прекрасними просторими номерами в класичному стилі з усіма зручностями, меблями, ТБ, великими ванними кімнатами , з рестораном та вишуканим кафе-баром чи в інших готелях міста.

Броди, готель "Європа"


У Бродах гостей міста, які користуються залізницею чи автобусами, зустрінуть старовинні фасади вокзалу, реконструйованого у 2007 році. На автостанції та залізничному вокзалі (що об'єднані в одне ціле), туристи зможуть скористатися залом очікувань, пообідати, придбати щось у дорогу, при потребі замовити таксі та скористатись іншими послугами.

Вид на вокзал у м. Броди


Завжди раді Вас бачити!
Матеріали сайту захищені законодавством України про авторське право.
«Арій. Броди-Тур»:   tour.brody gmail.com   •   Регіон - Львів: Україна, Львівська обл., м.Броди   •   © AM 2008