Welcome to Ukraine. Tourist agency offers... License AB 349801 Sob, 29 stycznia 2022
Ariy. Brody-Tour 

«Ariy. Brody-Tour»

UAENPLDE
www.Tour.Brody.Lviv.UA UA EN PL DE

This is...
Documents


Львів, театр Опери та балету (100 км)
Замок с.Підгірці - 20 км від м. Броди

Dear tourists!

Раді вітати Вас на сайті туристичної агенції «Арій» древнього українського міста Броди.

Вигідне географічне розташування міста Броди (Львів - 100 км, Тернопіль - 100 км, Рівне - 100 км, Луцьк - 110 км) відкриває багато можливостей проведення екскурсій та ознайомлення з історичними пам'ятками України, що розташовані на перехресті шляхів Волині та Поділля і складають так зване "Золоте кільце". Серед них історико-архітектурні перлини краю: музей козацької слави у місті Берестечко, золотоверха Почаївська Свято-Успенська лавра, Підкамінський домініканський монастир, поруч якого пам'ятка природи - камінь-велетень з жертовником дохристиянського часу, архітектурний комплекс "Підгорецький замок" - відома літня резиденція польських князів на теренах українських земель, замок у м. Золочів та всесвітньовідомий Олеський замок в стилі бароко.
Туристи і мальовнича природа

Бродівщина відома як батьківщина члена "Руської трійці" Якова Головацького, славнозвісного художника І.Труша, письменника Т.Бордуляка. В Бродах народився польський літератор Юзеф Коженьовський, класик австрійської літератури Йозеф Рот. Довгий час у Бродах проживав основоположник іудейської релігійної течії - хасидизму Ізраіль Баль Шом Тоб, філософ Назман Крохмаль, науковець, філолог Ісаак Левісон.

Мальовнича природа Волинсько-Подільського пограниччя сприяє прекрасному відпочинку. Історія від найдавніших княжих часів залишила нам у спадок багато цікавих пам'яток.

Ми готові гостинно зустріти Вас у м. Броди або розпочати турне зі Львова, Тернополя, Рівного, Луцька. Зверніть увагу на розроблені нами цікаві маршрути і звертайтеся за додатковою інформацією.

Welcome to Ukraine! Подорожуйте з нами!

Європа, Україна, Броди

Тринога скеля - пам'ятка природи

Тернопіль (100 км)
Олеський замок - 40 км від м. Броди
Used information and photos from Brody museum (Brody, Svoboda sq., 5). All rights reserved.
«Ariy. Brody-Tour»:   tour.brody gmail.com   ::   Tourism sites: Ukraine, Lviv region, Brody   ::   © AM 2008